Musím se přiznat, že distribuční portál Good Old Games miluju. Proč? Jedním z důvodů jsou víkendové a jiné promo akce, které snižují ceny již tak celkem levných (nejen starých) her. Tentokrát si GOG přichystal týdenní promo na novější a zároveň dražší hry ve své nabídce.

Jedná se o akci typu „Pick 5“. Koupíte si 5 her z nabídky a z každé vám bude odečteno 80% z původní ceny. Jedinou podmínkou pro získaní slevy je tedy nákup pěti her najednou. A jakéže hry to jsou v akci?

Zaprvé je tu několik adventur: A New BegginingDeponia, Sam & Max (2 série), Back to the Future, Runaway 3 a Lucius. Nezávislou scénu zastupují skákačky Tiny and BigCapsized a Pid, dále RPG Defender’s Quest, puzzle hra Puddle a dungeon Legend of Grimrock. Dále tu máme dva akční horory: Alan Wake a spin-off American Nightmare. A nakonec tu jsou RPGčka: Divinity II, český Inquisitor, datadisk King’s Bounty: Crossworlds a nechybí ani klasika Zaklínač (GOG provozuje polský CD Projekt). Jo, a taky je tu pokračování legendární střílečky Chronicles of RiddickAssault on Dark Athena.

Uf… Vypadá to, že jsem zmínil vše. Osm ze jmenovaných titulů funguje i na Maca.

Jak je u GOGu zvykem, všechny hry jsou oproštěny od veškerých kopírovacích ochran a jako dárek jsou (digitálně) dodávány s bonusovými materiály (soundtrack, wallpapery, artworky, mapy, rozhovory s vývojáři,…atd.).

Dobré věci je třeba podporovat, takže to podporujte a propagujte. Akce končí v úterý 19. března.

Komentáře

komentářů